Nasz zespół

Od ponad 20 lat jesteśmy związani z branżą IT, przy czym łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejściem do prowadzonych projektów. Poza kompetencjami merytorycznymi, równie ważna jest dla nas pasja, zaangażowanie i współpraca, co pomaga nam w realizacji projektów na najwyższym poziomie. Cechuje nas różnorodność; tworząc i rozwijając oprogramowanie, a także realizując szkolenia stale poszerzamy nasz zespół o konsultantów zewnętrznych, którymi są praktycy – programiści i administratorzy IT z przygotowaniem dydaktycznym, a także wykładowcy Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku czy Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania z doświadczeniem popartym w komercyjnych projektach.

Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Techio.pl.

Doświadczona kadra pozwala przy prowadzonych projektach łączyć zagadnienia z zakresu IT, prawa czy też e-administracji.

Dlaczego właśnie my

Obszar działania - cały kraj

Nasza siedziba mieści się w Białymstoku ale obsługujemy klientów z całej Polski. 

Doświadczona kadra

Pozwala przy prowadzonych projektach łączyć zagadnienia z zakresu IT, prawa czy też e-administracji.

Obsługa zdalna

Oferujemy dla naszych klientów rozwiązania w chmurze i obsługę zdalną (na życzenie).

Administracja publiczna

Oferujemy rozwiązania dla Administracji Publicznej, Edukacji, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych.

Ponad 22 lat doświadczenia

Doświadczona kadra pozwala przy prowadzonych projektach łączyć zagadnienia z zakresu IT, prawa czy też e-administracji.

0

zrealizowanych projektów

0

zdobytych nagród

0

przeprowadzonych szkoleń

0

zadowolonych klientów

Nasza misja

Outsourcing IT jest działaniem, skupiającym się na odciążeniu Klienta w obszarze zaplecza informatycznego.    Techio.pl umożliwia obsługiwanym firmom zoptymalizowanie kosztów operacyjnych przy jednoczesnym podwyższeniu jakości usług informatycznych.  Wychodząc naprzeciw wyzwaniu technologicznemu doradzamy i wdrażamy najlepsze rozwiązania, dzięki którym mogą Państwo skoncentrować się na dalszym rozwoju firmy. Korzystając z obsługi informatycznej specjalistycznej zewnętrznej firmy nie martwicie się Państwo urlopami specjalistów, ich nagłym odejściem lub kosztami szkoleń. Doświadczona kadra pozwala przy prowadzonych projektach łączyć zagadnienia z zakresu IT, prawa czy też e-administracji.

Nasz zespół

Łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejściem do prowadzonych projektów.