+48 601-472-572; +48 85 307-77-33

Historia Firmy

Dekada na rynku

Jubileusz dziesięciolecia firmy Techio.pl na rynku to znaczący moment, który świadczy o jej trwałości, determinacji i umiejętności dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych.

10 lat Techio.pl na rynku!

2013

Początek działalności Techio.pl

1 września 2013 roku firma Techio.pl rozpoczęła świadczenie usług, inaugurując tym samym swoją działalność na rynku. Od tego dnia firma zyskała możliwość oferowania klientom szerokiego zakresu usług i produktów, dostosowanych do potrzeb i wymagań współczesnego sektora technologicznego. Rozpoczęcie działalności to ważny krok w historii firmy, który umożliwił jej rozwijanie innowacyjnych rozwiązań i budowanie trwałych relacji z klientami.

2014

Pierwsi pracownicy i pierwsze duże projekty

Firma Techio.pl uczestniczyła jako podwykonawca w projekcie “Cyfrowy Białystok” , którego głównym celem było zapewnienie dostępu do Internetu dla 700 gospodarstw domowych z terenu miasta Białegostoku, zagrożonych wykluczeniem cyfrowym z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej lub ze względu na niepełnosprawność oraz dla 100 jednostek (placówek) podległych Miastu Białystok w ramach działań koordynacyjnych. W ramach powierzonych zadań wykonaliśmy montaż i konfigurację sprzętu w ponad 300 lokalizacjach na terenie miasta.

2015

Oferta szkoleniowa

W 2015 roku zaoferowaliśmy naszym klientom kompleksową ofertę szkoleń. Nowatorskie szkolenia stanowiskowe dla firm, urzędów i instytucji spotkały się z zainteresowaniem naszych klientów. Firma przeszkoliła pracowników m. in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miejskiego w Mońkach, Starostwa Powiatowego w Mońkach, Urzędu Miejskiego w Wysokiem Mazowieckiem, Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, Urzędu Gminy w Wysokiem Mazowieckiem, Urzędu Miejskiego w Wasilkowie, Urzędu Miejskiego w Knyszynie i wielu innych.
2017

Projektowanie oprogramowania

W 2017 roku rozszerzyliśmy ofertę o projektowanie oprogramowania. Zaprojektowaliśmy system likwidacji składników majątkowych dla jednostek publicznych, który z powodzeniem został wdrożony w wielu instytucjach w całym kraju. Zaprojektowaliśmy również rozwiązanie dla zespołów i agencji reklamowych pomagające realizować zadania przez zespoły w różnych lokalizacjach.
2018

Budowa sieci komputerowych, RODO

Projektowanie i budowa sieci LAN / WLAN. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy serwerownie i sieci komputerowe LAN / WLAN. Skontaktuj się z nami a kompleksowo zaprojektujemy dla Ciebie sieć LAN / WLAN. Outsourcing funkcji Inspektora Ochrony Danych wymaga realnej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania prawa, zarządzania ryzykiem oraz zabezpieczeń IT. Outsourcing Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IOD) to usługa przeznaczona dla firm, które chcą powierzyć nadzór nad ochroną danych osobowych w organizacji podmiotowi zewnętrznemu. Kompleksowo zajmiemy się problematyką ochrony danych osobowych jak również przygotowanie pełnej dokumentacji i polityk.

2019

Nowa siedziba Techio.pl oraz wizyta w dolinie krzemowej

Nowy adres biura naszej firmy to Icchoka Malmeda 7, 15-369 Białystok, co stanowi kolejny krok w naszym dynamicznym rozwoju. To miejsce, w którym nasz zespół będzie nadal rozwijać innowacyjne rozwiązania i dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom.
W 2019 roku mieliśmy niepowtarzalną okazję wizytować gigantów Doliny Krzemowej – Apple w Cupertino i Google w Mountain View. Ta niezwykła podróż po sercu światowej technologii pozwoliła nam zagłębić się w najnowsze rozwiązania i trendy w branży IT. Podpatrywanie pracy tych liderów technologicznych umożliwiło nam zdobycie cennych doświadczeń i inspiracji do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług.
2020

Rozszerzenie oferty firmy

Firma Techio.pl rozszerza swoją ofertę o audyty oraz modernizacje stron internetowych pod kątem zgodności ze standardem WCAG 2.1 i ustawą o o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
2021

Nowe umowy partnerskie i nowa marka

Nawiązaliśmy współpracę partnerską m. in. z takimi producentami oprogramowania jak GDATA czy Bitdefender.
Powołaliśmy także nową submarkę – fabryczkastron.pl by Techio.pl, gdzie przedstawiać będziemy jednie ofertę Internetową.
2022

Uzyskaliśmy akredytację w zakresie prowadzenia Punktu Rejestracji w infrastrukturze klucza publicznego CUZ Sigillum

Techio.pl zostało partnerem Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w zakresie sprzedaży podpisów elektronicznych Sigillum. Prowadzimy Punkt Rejestracji na terenie województwa podlaskiego. Nawiązanie współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. w zakresie sprzedaży podpisów elektronicznych Sigillum stanowi znaczący krok w rozwoju naszej działalności. Jest to wydarzenie, które umożliwia nam dostarczanie klientom jeszcze bardziej zaawansowanych usług w obszarze bezpieczeństwa cyfrowego, a także wpisuje się w naszą strategię ekspansji na rynku usług elektronicznych.

2023

Cyberbezpieczeństwo

Współpracując z lokalnymi samorządami, dostosowujemy nasze podejście do indywidualnych potrzeb każdej Jednostki Samorządu Terytorialnego. Nasze strategie są elastyczne, innowacyjne i skoncentrowane na dostarczaniu konkretnych, praktycznych rozwiązań. W ciągu pierwszych miesięcy 2023 roku z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele projektów, które znacząco poprawiły poziom bezpieczeństwa cyfrowego modernizując infrastrukturę sieciowo – serwerową.

Nasza siedziba

Znajdujemy się w sercu Białegostoku, przy ul. Malmeda 7. Jeśli poszukujesz profesjonalnych rozwiązań sieciowo-serwerowych lub potrzebujesz konsultacji w zakresie technologii IT, zapraszamy do naszego biura. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w każdej ITowej sprawie. Odwiedź nas już dziś

Techio.pl